Evlilik Teklifi Organize Etmek

Evlilik teklifi iş fikri

Günümüzde artık pek çok genç evlilik teklifini sıra dışı , güzel ve iyi bir hatıra niteliğinde yapmak istiyor. Ve bunun içinde artan bir oranda önce evlilik teklifi fikirleri için internette araştırma yapıyor. Aslında düşük bütçeli sermaye ile bir evlilik organizatörü olmak ve evlilik teklifi organize etmek mümkün. Tek ihtiyacınız olan şey yaratılıcılık. Eğer sizde bu tarz şeylerden heyecan duyuyor insanların bu tarihi anlarını güzelleştirmek için çaba sarfetmekten hoşlanacak bir kişilik yapısına sahipseniz bu fikri bir değerlendirin derim. Hem ben bu işten ne anlarım demeyin. Aşağıda size sunacağım fikirlerle birbirinden güzel ve alternatif evlilik teklifi paketleri sunabilirsiniz müşterinize. Haydi Başlayalım!

1. Drone ile Evlilik Teklifi

Dronun göl veya deniz kenarında yanyana durup seyir halinde olan çiftin üzerine altında evlilik yüzüğü ile indiğini hayal edin. Ya da çiftimizin ilerisinde benimle evlenirmisin diye pankart taşıyan dronu. Gerçekten sıradışı olmaz mı ? Ayrıca çoğu drone fotoğraf video çekme özelliği sayesinde bu anı havadanda kaydetme imkanı sunuyor. Yapmanız gereken herhangi bir teknoloji mağazasına gidip kendinize bir quadrocopter vb. tarzında drone almak. İşiniz hazır !

2.Müzisyen veya Orkestra Eşliğinde Evlilik Teklifi

Orkestra derken Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası gelmesin aklınıza 🙂 Eğer iyi bir gitar , akordiyon vb. çalan arkadaşlarınız varsa onları organize edebilir ve orkestra eşliğinde evlilik teklifi organize edebilirsiniz. Sonuçta beklenmedik anda ortak bir sevilen şarkıyı orkestranın çalması esnasında edilen evlilik teklifi gerçekten hoş olabilir. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış.

3.Ortam Hazırlayarak Evlilik Teklifi

Bir plajda yanan meşeleler etrafında yere yazılmış özel bir kaç cümle ile yapılan evlilik teklifini hayal edin ya da eğer plaja çok uzaksanız ayarlayacağınız bahçede mum ışıkları ve süslemelerle özel hazırlanış bir ortamı… gerçekten çok güzel değil mi ? Bir düşünün derim. Üstelik yapmasıda çok kolay. Ayrıca bu tarz paketlerde malzemenizi defalerca kere kullanabilirsiniz. Buda maliyetinizi düşürür ve bunuda müşterinize yansıtabilirsiniz.

4.Güzel Bir Akşam Yemeğinde Evlilik Teklifi

Şimdi izlediğimiz film sahnelerini hatırlayalım … 🙂 Genelde akşam yemeğinde içilen içki kadehinin dibinde yüzük olur ya da çiftin sevdiği bir şarkı çalarken adam yüzüğü çıkarır. Nasıl ve nerede olacağı tamamen sizin organizasyon yetteneğinize kalmış. Çiftin tarzı önemli. Otellerde yapılan evlilik teklifleride çok yaygın.

5.Helikopterle Evlilik Teklifi

Varsa turistik taşımacılık yapan helikopter etrafınızda ,anlaşıp bunuda ürün yelpazenize ekleyebilirsiniz . Parlak iş fikirleri bizden…

6. Kısa Bir Film Çekin Ve Sinemada Yayınlatın

Durun muhteşem bir film çekin demedim . Sadece müşteriniz için kısa bir film çekip onu bir ücret karşılığında çiftin birlikte gideceği sinemada yayınlatabilirsiniz. Harika bir iş fikri değil mi ?

Sonuç olarak tüm bu öneriler bu iş fikrini sunarken sizlere aklınızda birşeyler canlanması için sunduğum önerilerdi. Organizasyonuzu güçlendirmek ve çeşitlendirmek sizin becerinize bağlı. Kaliteyi ön planda tutar ve makul fiyatlarla , güzel , severek iş yaparsanız başarı kaçınılmaz.

Bir diğer tavsiyem eğer bu işi yapmaya karar verirseniz mutlaka bir web siteniz olsun. wpmavi.com adlı siteki yazıları okuyarak kendi sitenizi kolayca kurabilirsiniz. Ayrıca hemen bir instegram hesabı açın. Çektiğiniz videoları sahibinden izin alarak youtube’da yayınlayın.

Parlak iş fikirleriniz olsun…

Esenlikle Kalın

Leave a Reply